הופעות באילת

המבשלה - כי בלי מוזיקה והופעות זאת פשוט לא חופשה מושלמת ברוכים הבאים לאילת. אתם בחופשה. אתם מעוניינים לבלות הכי טוב שאפשר ומבחינתכם זה אומר לא רק ים ובריכה, שמש ושיזוף. זה אומר גם לצאת לבלות בלילות. וזה אומר גם להיות נוכחים בהופעות באילת. צודקים. הרי מוזיקה היא החיים

מי שמחפש איפה אפשר לבלות כמו שצריך בעיר הדרומית – ולא, המאנקיז, לא נחשב יותר כמקום הבילוי היחיד באילת – לבטח ישמח לשמוע על "סוף" שהיא גם מבשלת בירה וגם מסעדה וגם מקום להופעות באילת. את המבשלה פתחו לפני כשלוש שנים שלושה שותפים: נתן ארוטיונוב, תומר אנקרי ויעקב קון. ואם אנחנו כבר בסימן הספרה 3 אז כדאי שתדעו שלמקום הזה יש בעצמם שלוש חוזקות – האחת היא בהיותו מבשלת בוטיק לבירה; השני הוא בזה שהמקום הוא פשוט מסעדה טעימה ומהנה; והשלישי הוא שכרוצים לצאת להופעות באילת – סוף המבשלה מספקת גם לזה מענה לא פחות ממושלם.

נתחיל ונאמר שבמבשלה האילתית מכינים בירה מקומית איכותית, בתוך שימוש בחומרי גלם מובחרים הישר מאירופה, ובשיטות בישול ותסיסה מבוקרות – כל אלו הופכים את המבשלה לבית חם לאוהבי הבירה. חוץ מזה היא גם מקום בעל עיצוב ייחודי בסגנון תעשייתי המשולב בעבודות עץ מקוריות ויפות. אבל אנחנו רוצים לדבר על משהו שכבר סיכמנו שהוא לא פחות חשוב: במבשלה מתקיימות מבחר הופעות באילת, כך שהבילוי מספק הנאה גם ממוזיקה ומהרבה אווירה נהדרת. כך למשל, הרסטו-בר המבשלה אילת מזמינה אתכם ל"רביעי אקוסטי" – מבחר הופעות אקוסטיות חיות של אמנים מקומיים שנערכות במקום בימי ד'. ויש, כמובן, עוד ימים של הופעות באילת במבשלה – שנקראת גם Soof Brewery Eilat. רק תרימו טלפון לבירורים ותדעו בדיוק איזה הופעות יש בשבוע שבו אתם מבלים בעיר.

אם כבר מצאתם לכם הופעות באילת במבשלה הרי שכדאי שלא להחמיץ את האטרקציה של המקום שהיא הבירה המיוצרת בו. ראשית ביכולתכם להצטרף לסיור במבשלה ולצפות באמת בהליך הכנת הבירות המרתק. שנית, תוכלו לטעום ולהזמין את אחת או יותר מהבירות, וזאת אחרי שלמדתם בדיוק מה הופך אותן לכל כך שוות.  בעלי המבשלה מספרים שקשה מאוד לשתות בירות מוכרות ומתועשות אחרי שעורכים את ההיכרות עם הבירה של המבשלה. בישול הבירה הביתי מעניק לבירה טעם אמיתי שפשוט לא נוכח בטעם המפוסטר של הבירות הנמכרות בחנויות בבקבוקים. בסוף מייצרים שישה סוגים קבועים של בירה, ואחד עונתי. במסעדה מוצעות ללגימה בירת 'בלונד' הבהירה, שנעשית עם גוג'י ברי; 'אמבר' – הבירה הענברית עם הסילאן, הדבש והגינג'ר; בירת פירות היער; ובירת השיפון שהיא משקה הדגל של המבשלה.

אז כשאתם מתייצבים לצפות וליהנות מהופעות באילת ב"Soof Brewery" אל תפספסו את האפשרות המושלמת – בירה מקורית מתוצרת מקומית ביד ומוזיקה נהדרת באוזניים.

Call Now Button